פרימרק קטלוג מוצרים

פרימרק היא קמעונאית אופנה אירופאית שיש לה יותר מ-400 חנויות בתשע מדינות. פרימרק ידועה באופנה המהירה שלה המוצעת במחירים נוחים. החברה נוסדה בדבלין, אירלנד בשנת 1969 על ידי מר טרנס קונרן.

ניתן למצוא את קטלוג המוצרים של Primark באתר האינטרנט של החברה המתעדכן בצורה קבועה. 

קטלוג המוצרים כולל בגדים, נעליים, אביזרים ומוצרי טיפוח המוצעים על ידי החברה. קטגוריות המוצרים מופיעות בסדר אלפביתי, כאשר קטגוריות משנה של ביגוד, הנעלה ואביזרים מופיעות בנפרד או תחת סעיף קטגוריות המשנה אם הן אינן זמינות כתתי קטגוריות של ביגוד או הנעלה.

Primark היא קמעונאית בגדים אירית שבסיסה בדבלין, אירלנד. החברה נוסדה בשנת 1969 על ידי פרגוס ומרגרטה מקגארווי.

קטלוג המוצרים של פרימרק

החנות הראשונה של פריימרק פתחה את שעריה ב-1973 ברחוב הנרי, דבלין 8. ב-1979 פתחה פריימרק חנות דגל ברחוב גרפטון, דבלין 2 ונכון לשנת 2018 החברה מפעילה למעלה מ-400 חנויות ברחבי אירופה. פרימרק הוכתרה על ידי מגזין פורבס כאחת מחנויות האופנה הצומחות ביותר בעולם.

ב-2016 היו לחברה הכנסות של 8 מיליארד יורו ורווחים של 867 מיליון יורו.

היא מדורגת כקמעונאית ה-37 בגודלה בעולם לשנת 2016 על ידי מגזין פורבס, והיא מעסיקה כיום למעלה מ-30,000 עובדים ברחבי העולם עם כ-9,000 עובדים במשרד הראשי שלהם בגל.

קטלוג המוצרים של פריימרק

פרימרק קטלוג מוצרים הוא של של חברת בגדים שמוכרת בגדים במחירים סבירים. לחברה קטלוג ייעודי ברחבי העולם, עם ממשק אינטראקטיבי לקניות באינטרנט. Primark משתמשת בבינה מלאכותית כדי להפוך את הקטלוגים שלהם לאינטראקטיביים יותר ומושכים יותר עבור הצרכנים.