פריימרק אונליין

פרימרק היא קמעונאית אופנה עם חנויות באירלנד, בריטניה והודו, לצערנו אין עוד פרימרק ישראל. החנות בולטת במחירים הנמוכים שלה. החברה שומרת על מחירים נמוכים על ידי רכישת בגדים ישירות מיצרנים באסיה ובמזרח אירופה.

הבגדים של פריימרק תוארו כ"שיק רחוב" עם "רגישות הרפתקנית" עם "תג מחיר מציאה". פרימרק זכה ללעג על מכירת בגדים שנחשבים לאיכותיים על ידי חלק מהפרשנים.

המתחרים העיקריים של פריימרק בבריטניה הם H&M, Next Plc, Zara, HMV Retail Ltd., Arcadia Group Ltd., חברת האחזקות של טופשופ/טופמן/טופמן ג'וניור ששלטו באופן מסורתי ברחוב הראשי בבריטניה.

פריימרק אונליין – נתונים

פרימרק היא אחת הקמעונאים המובילים באירופה. הם ידועים בעיקר בזכות התמחור הזול שלהם והבגדים האיכותיים ביותר שמקורם בכל העולם.

פריימרק תמיד שאפה להיות צעד אחד לפני העקומה בכל הנוגע לקמעונאות מקוונת, וזו הסיבה שהם היו בין הקמעונאים הגדולים הראשונים שהשיקו חנות מקוונת בשנת 2007. פריימרק אונליין גדלה באופן אקספוננציאלי מאז השקתה, עם כל שנה לראות צמיחה מרשימה יותר מהקודמת.

המכירות המקוונות של פריימרק בשנת 2018 הגיעו למיליארד פאונד לראשונה בתולדות החברה, עלייה של כמעט 50% בהשוואה לנתוני 2017 – עדות להמשך הצלחתן. קהל הלקוחות של Primark גדל לצד מגוון המוצרים שלהם וכולל כעת 4 מיליון לקוחות שביצעו איתם רכישה אחת לפחות בשנה שעברה.

Primark Online היא קמעונאית בגדים ואופנה שהוקמה בשנת 1969 ופועלת ברחבי העולם. לפרימרק יש למעלה מ-400 חנויות בבריטניה ובאירלנד, יותר מ-250 חנויות ברחבי אירופה והיא מתרחבת עוד יותר עם תוכניות לפתוח חנויות חדשות בהודו, וייטנאם ודרום אפריקה.

פרימרק בנתה מוניטין על אספקת בגדים אופנתיים במחירים נוחים. החנות מחזיקה גם במגוון מוצרי טיפוח משלה כמו שיזוף מזויף, מברשות איפור וציפורניים מזויפות.

המתחרים העיקריים של פריימרק כוללים את H&M, זארה, נקסט ומרקס אנד ספנסר.