פריימרק דבלין

פרימרק היא קמעונאית בגדים והנעלה עם מטה אירי, הממוקמת בפאתי דבלין.

פריימרק מעסיקה 1,800 עובדים באירלנד ויש לה כ-40 חנויות בפריסה ארצית. פריימרק מעסיקה 1,800 עובדים באירלנד ויש לה כ-40 חנויות בפריסה ארצית.

החנות הראשונה של פריימרק נפתחה ברחוב הנרי בדבלין ב-1969 על ידי ארתור ריאן ואשתו גרטרוד; בסופו של דבר היא הפכה להיות אחת מקמעונאי הבגדים הגדולים באירלנד.

בשנת 1988 רכשה פריימרק בניין היסטורי בפינת רחוב גרפטון ורחוב הנרייטה בו הם גרים מאז. החברה מחזיקה גם בבניין קרוב לאוניברסיטת לימריק בו שוכן גם מרכז הפצה של מחסנים וגם משרדים למספר עובדי מפתח שעובדים בחברה במקום.

הכל התחיל בפריימרק דבלין

Primark היא קמעונאית בגדים ואופנה שבסיסה באירלנד. פריימרק היא קמעונאית הבגדים השלישית בגודלה בעולם והשנייה בגודלה באירופה. פרימרק מפעילה בעיקר חנויות באירופה, אבל יש להן גם חנויות במקומות אחרים בעולם כמו צפון אמריקה ואסיה.

פריימרק פתחה את החנות הראשונה שלה בדבלין ב-18 בנובמבר 2014 ומאז פתחה שם שלוש חנויות נוספות.

Primark הצליחה מאוד עם מיקומי החנויות שלהם בדבלין. הם כבר מחפשים לפתוח שם חנויות נוספות בשל הצלחתם. ההצלחה של Primark עם המיקומים שלהם בדבלין פירושה שהם ככל הנראה יתקדמו עם פתיחת מיקומים נוספים שם כמו גם במקומות אחרים באירופה.

Primark היא חברה קמעונאית הפועלת ב-28 מדינות. נכון לשנת 2018, יש לה למעלה מ-200 חנויות באירלנד ובבריטניה. מטה פרימרק נמצא בדבלין, אירלנד.

החנות של פריימרק בדבלין נפתחה ב-30 בנובמבר 2017 והייתה החנות הראשונה שלהם באירלנד.